Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loyun.net Oyun Merkezi
Tongue 
1
Reklam Kodlarını Buraya Ekleyiniz..
MyBB Türkiye Resmi Destek Sitesi
Better response on post Loyun.net Oyun MerkeziMErhaba Arkdaslar yeni acilmis olan bir oyun sitesini sizlere tanitmak isterim,biliyoruzki saglam güzel bir oyun sitesi suan piyasada pek yok diyecek kadar az, bu durumda sizlere loyun.net sitesini tavsiye ederim,aslinda ben günümün cogunu oyun ve forumlarda arastirma yaparak geciriyorum tabi özel islerim olmadigi sürece.Vaktin nasil gectigini oyun oynayarak gecirdigimde inanin ben dahi anlamiyorum loyun.net flash oyun sitesidir kendi bünyesinde bütün oyunlar barindirmakta loyun.net hem oyunlari kendi bünyesinde barintirmakla birlikte oynadiginiz kadar topladiginiz puanlari belirli limite ulastiginda TL olarak E-pin veya diger ödeme secenekleri ile ödeme alabilirsiniz. ödemeler nakit veya para ile yapilmamaktadir mesela örnek verecek olursak 1000 Puaniniz var Bu 1000 puan 1 TL degeri ile aynidir bu 100 puan ile istedigiz Epin veya diger oyunlar icin ödeme yapiliyor...
Mesela benim 1 tlmi bankama gönder ben parami istiyorum gibi bir olasilik bulunmamakla hesabinizida duraklatiliyor dedigim gibi puanlar sadece sanal ortamda harcamaya yariyor...

Not bazi kisiler bu puanlama sistemini ticarete dökmüs puanlari kendiler satin almakta..
örne verecek olursak senin 2000 Puan yani 2 Tl var, adamlar geliyor 2000 puani benim hesaba transfer et ben senin bankaya 1,50 TL gönderim diyor bu sekilde sen nakit paraya sahip oluyorsun o adamda puana kendiside artik onu nakite ceviriyordur birtürlü
loyun.net sitesindeki oyunlari oynayarak inanin zevk alacaksiniz, loyun.net sanal alemin en janjanli oyun merkezi, güvenli cocuk oyunlari sitesidir. Tongue Smile

Site : [url= http://www.loyun.net]Flash oyun Cocuk oyunlari Loyun.NeT[/url]
1514397227.png
Herzaman Bir Adim Arkandayim
Angry
Ara
01Konu Gösterim Reklam Kodu
0
Paylaşım için tesekkürler.aslında bunu benim yapmam gerekti ama neyse.. Teşekkürler
Aklından Bir Sayı Tut,Tuttunmu ? Sonra Aklında tuttuğun sayıyı geri bırak!  Tongue 
Sanal Alemin En Janjanlı Oyun Merkezi Loyun.NeT

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi